Turnvereniging Veerkracht bestaat 40 jaar

Geschreven op | Nieuws

Donderdag 28 september jl. bestond Gymnastiek- en Turnvereniging Veerkracht 40 jaar! Al 40 jaar is Veerkracht actief in Boekel, maar heeft inmiddels ook heel wat leden uit omliggende dorpen. En zaterdag 28 oktober was het dan zover… Speciaal voor deze gelegenheid was er een jubileumuitje georganiseerd. Met 150 kinderen, verdeeld over 3 groepen, is de turnvereniging onder begeleiding van het bestuur en haar assistentes, naar Jumpsquare in Veghel afgereisd. Een groot indoor trampolinepark waar al onze leden, van klein tot groot, naar hartenlust konden spelen en jumpen op de vele trampolines! Na afloop werden de buikjes rond gegeten en vertrokken de bussen weer richting Boekel. Het was een fantastische dag om op terug te kijken en op naar nog vele jaren!

Bedankt allemaal!

Naar het overzicht

Delen

Agenda

Zomervakantie

Lees meer »

Laatste Nieuws

Kleuren turndag 2024

Geschreven op

Zaterdag 15 juni was het weer zover; Turnvereniging Veerkracht had haar jaarlijkse kleuren turndag. In totaal hebben ruim 170 kinderen, verdeeld over de kleuren paars, blauw, groen, geel en rood, laten...