Turnvereniging Veerkracht bestaat 40 jaar

Geschreven op | Nieuws

Donderdag 28 september jl. bestond Gymnastiek- en Turnvereniging Veerkracht 40 jaar! Al 40 jaar is Veerkracht actief in Boekel, maar heeft inmiddels ook heel wat leden uit omliggende dorpen. En zaterdag 28 oktober was het dan zover… Speciaal voor deze gelegenheid was er een jubileumuitje georganiseerd. Met 150 kinderen, verdeeld over 3 groepen, is de turnvereniging onder begeleiding van het bestuur en haar assistentes, naar Jumpsquare in Veghel afgereisd. Een groot indoor trampolinepark waar al onze leden, van klein tot groot, naar hartenlust konden spelen en jumpen op de vele trampolines! Na afloop werden de buikjes rond gegeten en vertrokken de bussen weer richting Boekel. Het was een fantastische dag om op terug te kijken en op naar nog vele jaren!

Bedankt allemaal!

Naar het overzicht

Delen

Agenda

Kijklessen laatste 30 minuten van de les

Lees meer »

Opwerken diploma kleuren turnen

Lees meer »

Geen les 2e Paasdag

Lees meer »

Laatste Nieuws

Onze nieuwe website staat online!

Geschreven op

Turnvereniging Veerkracht uit Boekel lanceert met trots hun geheel vernieuwde, responsieve website. De nieuwe site, toegankelijk op ieder apparaat, biedt leden en geïnteresseerden een overzichtelijke manier...