Kleuren turndag 2024

Geschreven op | Nieuws

Zaterdag 15 juni was het weer zover; Turnvereniging Veerkracht had haar jaarlijkse kleuren turndag. In totaal hebben ruim 170 kinderen, verdeeld over de kleuren paars, blauw, groen, geel en rood, laten zien wat zij afgelopen seizoen hebben geleerd. En wat heeft iedereen het goed gedaan! De tribune en de kantine zaten vol met trotse ouders, familie en vrienden! Na afloop gingen alle kinderen naar huis met een mooie diploma’s en een glimmende medaille!
Wij vonden het weer een geslaagde dag! Op naar een volgende editie.

Turnvereniging Veerkracht

Naar het overzicht

Delen

Agenda

Zomervakantie

Lees meer »

Start van het Nieuwe Turnseizoen bij Turnvereniging Veerkracht!

Lees meer »

Start proeflessen bij Turnvereniging Veerkracht

Lees meer »

Laatste Nieuws

Kleuren turndag 2024

Geschreven op

Zaterdag 15 juni was het weer zover; Turnvereniging Veerkracht had haar jaarlijkse kleuren turndag. In totaal hebben ruim 170 kinderen, verdeeld over de kleuren paars, blauw, groen, geel en rood, laten...